20 sep 2019

Teamindeling 2019-2020

De indeling van de jeugdteams voor het komende seizoen 2019 – 2010 is vrijwel afgerond. Vrijwel, want er zijn nog een paar “losse eindjes”.
Zo moet er nog één dame van de A1 doorschuiven naar de A2 en wordt de F-jeugd nog gesplitst in 2 teams, afhankelijk van het aantal spelers dat bij aanvang van de competitie beschikbaar is.

De indeling ziet er op dit moment als volgt uit:

A junioren

Trainers A1: Milko van Golberdinghe & Albert van de Kuilen

A1/A2 Selectie

HerenDames
Elion MatersAnke Schakel
Martijn van BeekGianne van Wikselaar
Youri LamJessica Boersbroek
Pieter KamphorstRosalie Laros
Joram HolRhodé Hartkamp
Sandra van Winkoop
Sarah Lam

1 dame verschuift naar de A2.

A2

Trainers: Lydia Kas, Malou Knibbe & Erwin Veen

Heren Dames
Jesse DijkErika Blankestijn
Patrick van de KieftWendy van Donselaar
Jelle ZeldenrustNaema van der Kruijf
Arjan BlankestijnNaomi Hoogenraad
Thirza Lagerweij
Julia Malestein
Emma van Voorthuizen
Marieke van Wikselaar
Nienke van den Hof

B aspiranten

B1

Trainers: B1 – Marco Brussaard & Brandien van de Fliert

Heren Dames
Simon FranckeIsa Ter Rahe
Tim van den Brink Joëlle van Harten
Gijs-Jan Snoei Rianne de Dreu
Niels Boersbroek Esther de Vries
Roan Talapessy Lieke Kieft

B2

Trainers: Marten Jansen & Jasper Twilt

HerenDames
David HoogenraadLarissa Looyen
Alwin van BeekAmy Maters
Jochem van OvereemVera Franken
Aron BoschDominique van Ede
Dani van KruistumDaniek Veldhuizen
Romy Gerritsen

B3

Trainers: Henk van Woudenberg, Gerrit Zeldenrust & Bart Evers

Heren Dames
Dian van Essen Silvie Keurhorst
Evan Kap Anne-Wil van de Burgt
Rick van der Boon Annelie Klomp
Joey van der Hoef Annelies Nollet
Thomas van Wikselaar Marjolein van de Burgt

Emanuelle Veen

C-Jeugd

C1/C2 selectie

Trainers: C1 –Bart Laros, Liesbeth Bouter & Gilbert Punt

Heren Dames
Niels van Ee Sophie van der Lee
Evan Blotenburg Iris Evers
Thom van Veldhuizen Isa Hooghiem
Edward van Beek Noor van Dijk
Rowan Burgers Juul van de Heg

C2

Trainers: Jochem Houwman, Cees Snoei & Manon Veen

Heren Dames
Niels Wernsen Myrthe van der Wal
Jort van den Brink Jasmijn Vissink
Thijs van de Kieft Noor Schuurman
Nathan van Middendorp Yara van Veldhuizen
Daan Meurs

D-Jeugd

D1

Trainers: Jan Willem van Ede & Maarten Snoei

Heren Dames
Stijn Stitselaar Renske van Ede
John Janssen Milou Janssen
Stef Kluiter Thirza van den End
Thomas Meurs Moniek Kaptein

Eva Vink

D2

Trainers: Rosilde van Manen, Vera van den Brink & Chrisja van de Kieft

Heren Dames
Roan Versteeg Anne-Kris Roggeveen
Sem van der Boon Hannah Bakker
Lars Burgering Romy van Geresteijn
Aron van Wingerden Femke van den Berkt
Paul van Beek Benthe Hooghiem
Sam Besselen

D3

Trainers: Gianne van Wikselaar, Rosalie Laros & Rhodé Hartkamp

Heren Dames
Joas Lagerweij Mette Pit
Robin van den Brink Renee Zegers
Remco Franken Maud Verhoeven
Rick van de Burgt Yndi Bettink

Fleur Balk

D4

Trainers: Anke Schakel, Marieke van Wikselaar & Diede Kieft

Heren Dames
Timo Ekk Lauren van den Brink
Robin van Essen Aniek van Malenstijn
Fenne van de Wal Evitha Ploeg
Daniel Dëij Lianne Pater
Jochum Nollet Rhode van Maanen

Alma Kassab

E-Jeugd

E1

Trainers: Marjan van den Berkt & Jessika Boersbroek

Heren Dames
Luuk van Veldhuizen Lot van Dijk
Rube Stitselaar Jonneke van de End
Lars van den Berkt Mirthe van de End

E2

Trainers: Larissa Looyen, Lieke Kieft & Marianne Gorissen

Heren Dames
Joep Besselen Sanne Gorissen
Tim Smits Laura Haklander
Joas van Middendorp
Ethan Kaptein

E3

Trainers: Linda van Woudenberg & Martijn van Beek

Heren Dames
Luke Roggeveen Tamar de Rooij
Huub van Woudenberg Isabella de
Jaran van Beek
Sebastian Vink

E4

Trainers: Jolien Borkent & Simon Francke

Heren Dames
Milan van der Aa Mirthe Borkent

Rosanne Pater

Robin van de Beek

Lamar Kassab

Inke van Klompenburg

F-Jeugd

Bij aanvang van de competitie zal er een splitsing gemaakt worden in een F1 en F2.

Trainers: Rachel Evers, Naomi Hoogenraad, David Hoogenraad, Lianne de Weerd, Tianne van Woudenberg

Heren Dames
Jasper de Ruijter Yara Vermeulen
Mark Gorissen Anne-Lize Smits
Ticho Boekhout Demi van Diepen
Seth Stitselaar Sanne Klamer
Rens van Veldhuizen Fiene Scheele

Anouk Haklander

Roos Hofstede

Arienne Oosterom

Alleen trainen: Lieva Kluiter, Fien van de Heg