Deze Week

Hieronder vind je de (oefen)wedstrijden en het Wie-Wat-Waar overzicht voor de komende week.

Ga voor de adresgegevens van de clubs/accommodaties naar de KNKV site.
Zoek op naam van de club/accommodatie en klik vervolgens 2 keer op de naam van de accommodatie om het kaartje met adresgegevens te zien.
Klik hier om naar de KNKV site te gaan...

Sorteer wedstrijden op Team

Wedstrijden - woensdag 26-09-2018

Vertrek /
Aanwezig
Aanvang Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Chauffeurs Locatie
20:00 ODIK MW1 Synergo MW2 Herman Sportpark Oosterbos, Barneveld

Wedstrijden - zaterdag 29-09-2018

Vertrek /
Aanwezig
Aanvang Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Chauffeurs Locatie
09:00 ODIK E2 Sparta (N) E5 Anke Schakel Sportpark Oosterbos, Barneveld
08:15 09:00 Sparta (N) F2 ODIK F1 van den Berkt
de Rooij
Sportpark Luxool, Nijkerk
08:15 09:00 Wageningen E5 ODIK E1 Vink
Meurs
Hollandseweg, Wageningen
08:15 09:00 MIA E5 ODIK E4 van de End
van Dijk
Veld MIA, Amersfoort
09:00 10:00 Dindoa C2 ODIK C1 Hooghiem
de Vries
van Beek
De Zanderij (Dindoa), Ermelo
10:00 ODIK F2 Synergo F1 Jeroen Evers Sportpark Oosterbos, Barneveld
09:15 10:00 SKF E4 ODIK E3 Verhoeven
Franken
Sportpark De Groene Velden, Veenendaal
10:00 ODIK D2 Exakwa D3 ODIK MW1 Sportpark Oosterbos, Barneveld
10:00 ODIK C3 Sparta (N) C3 Roos (ODIK 5) Sportpark Oosterbos, Barneveld
10:00 ODIK B1 Revival B1 Marco Brussaard Sportpark Oosterbos, Barneveld
11:00 ODIK E5 Telstar E4 Nanda Evers Sportpark Oosterbos, Barneveld
11:00 ODIK C2 Unitas/Perspectief C3 Gertjan Schaap Sportpark Oosterbos, Barneveld
11:00 ODIK D3 DWS D2 Rick Schut Sportpark Oosterbos, Barneveld
10:00 11:00 Mélynas B1 ODIK B2 van Veelen
Malestein
Looyen
De Hazenberg, Brummen
11:00 ODIK 4 Arena 2 Sportpark Oosterbos, Barneveld
11:15 ODIK A3 SKF A5 Joska van de Kieft Sportpark Oosterbos, Barneveld
12:00 Tiel '72 A1 ODIK A1 Berkhof
Hartkamp
Kieft
Sportpark Rauwenhof, Tiel
12:30 ODIK 5 Telstar 3 Sportpark Oosterbos, Barneveld
12:30 ODIK 6 Sparta (N) 4 Diana Hoogendoorn Sportpark Oosterbos, Barneveld
12:39 13:30 Spirit A3 ODIK A2 Evers
Lam
Zeldenrust
Sportcomplex Overhorst, Voorthuizen
14:00 DVO/Accountor 4 ODIK 3 Sportpark De Eikelhof, Bennekom
13:10 14:10 Antilopen D3 ODIK D1 Veldhuizen
Veldhuizen
van de Heg
Burgermeester Buiningpark, Leusden
15:30 Juventa 1 ODIK 1 Sportpark Kruserbrink, Hardenberg
15:30 Wageningen 3 ODIK 2 Dolderstraat, Wageningen
17:00 Rood-Wit 4 ODIK 7 De Brink, Wezep

Wedstrijden - dinsdag 02-10-2018

Vertrek /
Aanwezig
Aanvang Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Chauffeurs Locatie
18:00 ODIK F1 Wolderwijd F1 Arjan Blankestijn Sportpark Oosterbos, Barneveld

Kantinedienst - zaterdag 29-09-2018

Van Tot Wie Opmerking
09:3011:15Martine
09:3011:15Erika
11:1514:30Geef je op bij elsvdvliet@telfort.nl
11:1514:30Geef je op bij elsvdvliet@telfort.nl