Wedstrijden

Hieronder vind je het complete wedstrijden programma voor ODIK voor de komende periode.

Ga voor de adresgegevens van de clubs/accommodaties naar de KNKV site.
Zoek op naam van de club/accommodatie en klik vervolgens 2 keer op de naam van de accommodatie om het kaartje met adresgegevens te zien.
Klik hier om naar de KNKV site te gaan...

Sorteer wedstrijden op Team

Wedstrijden - zaterdag 26-05-2018

Vertrek /
Aanwezig
Aanvang Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Chauffeurs Locatie
08:15 09:00 De Meeuwen E3 ODIK E2 vd End
v Geresteijn
Sportpark Putter Eng, PUTTEN
10:00 ODIK F2 De Meeuwen F2 Willemieke van Reenen Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
10:00 ODIK B2 MIA B2 Diana Hoogendoorn Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
09:15 10:00 Wageningen F2 ODIK F1 van Dijk
Gorissen
Hollandseweg, WAGENINGEN
10:00 ODIK D2 De Eemvogels D1 Henk van Woudenberg Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
10:00 ODIK E3 Sparta Nijkerk E4 Mandy Heimgartner Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
09:00 10:00 Telstar C2 ODIK C3 v. Veldhuizen
v/d Boon
v/d Burgt
Sportpark Middelaar, HOEVELAKEN
10:15 Spirit A1 ODIK A1 Sportcomplex Overhorst, VOORTHUIZEN
09:15 10:30 Dindoa C2 ODIK C2 Maters
van Kruistum
Talapessy
Looijen
De Zanderij (Dindoa), ERMELO
11:00 ODIK C1 Sparta (N) C1 Ilva van Almkerk Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
11:00 ODIK F3 SKF F3 Willemnien Hoogenraad Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
10:15 11:00 MIA E1 ODIK E1 Kluiter
van Ginkel
Veld MIA, AMERSFOORT
11:00 ODIK A2 Telstar A2 Mike van Kuijk Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
11:00 ODIK E5 Hemur Enge E2 Maureen Schakel Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
11:15 ODIK B3 Telstar B3 Maarten Brugman Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
09:45 11:30 DOS Kampen/Veltman B2 ODIK B1 v Wikselaar
Laros
vd Hof
Sportpark De Maten, KAMPEN
11:15 12:00 Antilopen E7 ODIK E4 van Wingerden
de Kruif
Burgermeester Buiningpark, LEUSDEN
11:15 12:15 Unitas D2 ODIK D1 vMiddendorp
vdHeg
Schuurman
Het Slingerbos, HARDERWIJK
12:30 ODIK 5 Unitas 6 Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
12:30 ODIK 3 Dindoa 4 Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
14:00 ODIK 4 Reehorst '45 2 Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
14:00 ODIK 2 BEP 3 Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
15:00 MIA 9 ODIK 6 Veld MIA, AMERSFOORT
15:30 ODIK 1 KIOS (N) 1 Sportpark Oosterbos, BARNEVELD

Wedstrijden - zaterdag 02-06-2018

Vertrek /
Aanwezig
Aanvang Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Chauffeurs Locatie
08:30 09:15 DVO F4 ODIK F3 Haklander
de Rooij
Sportpark De Eikelhof, BENNEKOM
08:45 09:30 Soesterkwartier E2 ODIK E3 Lagerweij
Bettink
vd Berkt
AKV Soesterkwartier, AMERSFOORT
10:00 ODIK E1 De Meeuwen E2 Martine vd Veen Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
10:00 ODIK C2 DWS C1 Marco van Helmond Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
09:15 10:00 DWS D2 ODIK D2 Meurs
vEssen
Roggeveen
Evers
Sportveld DWS, KOOTWIJKERBROEK
10:00 ODIK F1 Rheko F1 Bram van de Beek Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
08:15 10:00 Exakwa C2 ODIK C1 ter Rahe
Snoei
de Dreu
Sportpark Langezand, LELYSTAD
10:00 ODIK D1 De Meeuwen D2 Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
10:15 11:00 MIA F2 ODIK F2 Boon
woudenberg-Berkt
Veld MIA, AMERSFOORT
11:00 ODIK B1 Hellas '63 B1 Rick Schut Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
11:00 ODIK C3 Regio '72 C1 Jorienke van Manen Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
11:00 ODIK E2 Telstar E1 Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
11:00 ODIK E4 Unitas E7 Anne Schut Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
10:45 11:30 Spirit B4 ODIK B3 Voorsluis
Koning
van Veelen
Sportcomplex Overhorst, VOORTHUIZEN
12:00 DWS 4 ODIK 5 Sportveld DWS, KOOTWIJKERBROEK
11:00 12:05 Nova B1 ODIK B2 Evers
Dijk
v Dijk
Sportpark Larenstein, BILTHOVEN
12:30 Sparta (N) 3 ODIK 3 Sportpark Luxool, NIJKERK GLD
12:30 ODIK 6 Oranje Zwart 5 Marten Jansen Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
11:15 12:30 De Meeuwen A4 ODIK A2 Maters
Davelaar
vd Kruijff
Sportpark Putter Eng, PUTTEN
12:30 ODIK A1 Nova A1 Sportpark Oosterbos, BARNEVELD
12:30 13:20 Antilopen E6 ODIK E5 Versteeg
Pater
Burgermeester Buiningpark, LEUSDEN
14:00 DeetosSnel 3 ODIK 2 Sportterrein Vorrinklaan, DORDRECHT
15:30 ZKC '31 1 ODIK 1 Sportcomplex Jagersveld, ZAANDAM
19:00 Synergo 7 ODIK 4 Veld Synergo, UTRECHT