Opbrengst ODIK-speculaasactie 2013

De ODIK-speculaasactie 2013 is een enorm succes geworden. We hebben met elkaar voor bijna EUR 11.000,- aan speculaas verkocht, waarvan ca. EUR 5.100,- netto overblijft voor onze clubkas!  Dit succes is behalve aan de inzet van alle voorverkopers, huis-aan-huis-ver kopers en inpakkers mede te danken aan de grote inzet van onze speculaas-commissie. Langs deze weg wil ik Harm Laros, Bertina van Ginkel, Erica Bouwman, Larissa van der Mark en Carlin Wildeman een groot compliment maken voor het werk dat zij hiervoor verzet hebben.
 
Zaterdagavond hebben we ook de topverkopers van onze vereniging in het zonnetje gezet.
 
De beste huis-aan-huis verkoopgroep waren 5 spelers van onze E2:
Norah Ploeg
Daniek Veldhuizen
Vera Franken
Anne-Wil van den Burgt
Esther de Vries
 
De prijzen voor de best verkopende families zijn gegaan naar de familie Van den Burgt en de familie Ploeg.
 
Tenslotte de individuele winnaars van de voorverkoopactie:
E-F                         Tim van de Brink
C-D                        Youri Lam
A-B                        Janneke de Vries
Senioren             Charlotte van der Mark
 
Nogmaals: iedereen die hieraan heeft meeholpen, of welke wijze dan ook, hartelijk bedankt !!
 

U heeft onvoldoende rechten om een reactie te plaatsen