Teamindeling junioren en senioren

ODIK 1 + 2
Heren
Maarten Ike
Jordi van Kattenbroek
Luuk van de Kuilen
Stefan van Manen
Gilbert Punt
Erwin Veen
Jurian de Vos
Benjamin Vos
Hugo van Woudenberg
 
Dames
Willianne Davelaar
Lydia Kas
Yasha van Kattenbroek
Joska van de Kieft
Malou Knibbe
Florien van de Kuilen
Tirza Langewen (geblesseerd)
Manon Veen
Else de Vries
Carlin Wildeman

ODIK 3
Heren
Rick Borkent
Barry van Dijk
Marcel Hertgers
Mathijs Kroes
Edwin Schut
Johan Schuurman
 
Dames
Marjan van den Berkt
Nathalie Davelaar
Regina Mulder
Samantha Pater
Lianne de Weerd
Maaike van Woudenberg
 
ODIK 4
Heren
Michel van Beek
Maarten Brugman
Pieter-Jan van Engelenburg
Matthijs van Rietschoten
Patrick Schuiteman
Rick Schut
Dames
Francisca Kroes
Charlotte van de Mark
Larissa van de Mark
Reinate van Reenen
Anne Schut

ODIK 5
Heren
Bram van den Brink
Joost van Dieën
Hans Hoogendoorn
Marinus van Ommeren
Remco Palm
Kasper Stolk
 
Dames
Manon Aarsen
Claudia van de Heg
Diane Hoogendoorn
Willeke van Kruistum
Esther Schoute
Marieke Schuurman

ODIK 6
Heren                                                 
Sebastiaan Balke                                           
Thierry Broer                                                   
Bas Brouwer                                                    
Henri de Bruin
Marten Jansen                               
Albert van Reenen        
Dames
Rachel Beens
Janine van den Brink
Sjan van Engelenhoven
Caro Muurling
Christianne Pluim
Sylvia (alleen trainen)

ODIK 7
Heren
Arjan de Bruin
Rutger van de Burgt
Pascal Endstra
Patrick Koetsier
Christian Schuurman
Jos de Vries
Dames
Marije van den Brink
Mandy Heimgartner
Janita van de Mheen
Mariëlle van Ommen
Claudia Severs
Anke de Vries

ODIK 8
Heren
Henk van Woudenberg
Henk van Manen
Jaap van de Kieft
Ab Lam
Rob Boersbroek
Rick Timmerman
Harold Zeldenrust
 
Dames
Jolanda Bakkenes
Jeanine van de Bij
Raisa Blokhuis
Nanda Evers
Christa Lam
Sandy Lam
 
A1
Heren (2 heren vallen af)
Jochem Houwman
Richard Punt
Richard van Ginkel
Ard van de Pols
Cees Snoei
Wouter de Ronde
Jasper Twilt
 
Dames (2 dames vallen af)
Janneke de Vries
Melissa Bakkenes
Roos Nagtegaal
Anneloes Snoei
Vera van den Brink
Liesbeth Bouter
Nienke van Beek
 
A2
Heren
Afvallers van de A1
Kjell van Winkoop
Jurrian Davelaar
Remon van de Mark
Arjan Laros
Dames
Afvallers van de A1
Nadia van den Aardweg
Ymke Davelaar
Ilva van Almkerk
* Mochten er spelers van de A1 afvallen die nog een jaar in de B mogen, worden zij toegevoegd aan de B1 selectie

U heeft onvoldoende rechten om een reactie te plaatsen