Nieuwe indeling jeugdteams bekend

De samenstelling van de F, E, en D teams was al bekend, op 12 juni is de indeling van de C, B en A teams bekend gemaakt.

Rob Stolk, voorzitter van de JTC, gaf aan dat sommige spelers de indeling mogelijk als oneerlijk zullen ervaren en in wezen is dat ook zo; de indeling is namelijk niet alleen op kwaliteit gebaseerd, want door de beperking van beschikbare spelers in de verschillende leeftijdcategorieën en de strikte grenzen die worden gesteld aan de gemiddelde leeftijd van de teams, was het noodzakelijk om keuzes te maken die lang niet altijd als meest wenselijk worden beschouwd.

Bij de C1 moet nog één plek worden ingevuld door een meisje dat de B1 selectie net niet heeft gehaald. Zij mag 14 jaar zijn, omdat er een 12-jarige tegenover staat, waardoor we binnen het gemiddelde van 13,0 kunnen blijven. Die keuze wordt later gemaakt.

De JTC heeft advies ingewonnen van de trainers die de selectietrainingen hebben verzorgd, maar de beslissing is en blijft een verantwoordelijkheid van de JTC, zo gaf Rob aan. Voor opmerkingen, vragen, klachten en dergelijke, houdt de JTC op donderdag 14 juni tussen 19.00 uur en 20.00 uur spreekuur in de kantine.

Hieronder staat de nieuwe teamindeling vermeld:
 

A 1 Roan   Berkhof    Rhode   Hartkamp 
    Bart   Evers   Chrisja van de Kieft
    Joram   Hol    Diede   Kieft
    Pieter   Kamphorst   Rosalie   Laros
            Sandra van Winkoop 
                 
A 2 Bram van de Beek    Jessika   Boersbroek
    Arjan   Blankensteijn    Anke   Schakel
    Rens   Davelaar    Gianne van Wikselaar
    Jeroen   Evers   Marieke van Wikselaar
    Youri   Lam   Karinke   Zeldenrust
                 
                 
A 3         Wendy van Donselaar
            Sanne van Geresteijn 
            Naomi   Hoogenraad
            Naema van der Kruijff
            Thirza   Lagerweij
            Julia van Middendorp
            Hannah   Smits
            Jette   Voorsluijs
            Emma van Voorthuizen
                 
                 
                 
B 1 Martijn van Beek    Rianne de Dreu 
    Niels   Boersbroek   Joelle van Harten
    Jesse   Dijk   Nienke van den Hof
    Simon   Francken   Sarah   Lam 
    Elion   Maters   Isa ter Rahe
                 
B 2 David   Hoogenraad   Erika   Blankestijn
    Patrick van de  Kieft   Romy   Gerritsen
    Jochem van Overeem    Lieke   Kieft
    Jelle   Zeldenrust   Larissa   Looyen
            Julia   Malestein
            Lotte van Veelen
                 
                 
C 1 Alwin van Beek    Iris   Evers
    Tim van den Brink    Isa   Hooghiem
    Dani van Kruistum    Amy   Maters 
    Gijs jan   Snoei   Daniek   Veldhuizen
    Roan   Talapessy   Esther de Vries
                 
C 2 Evan   Blotenburg   Anne-Wil van den Burgt 
    Aron   Bosch    Noor van Dijk
    Niels van Ee   Dominique van Ede
    Nathan van Middendorp   Vera   Franken 
    Evan   Kap   Silvie   Keurhorst
                 
C 3 Joey van der Hoef    Sarah   Eggink 
    Rick vd Boon   Annelie   Klomp
    Dian van Essen   Annelies   Nollet
    Niels   Wernsen   Marjolein van de Burght
    Thomas van Wikselaar        
                 
                 
D 1 Eward van Beek    Renske van Ede
    Rowan   Burgers   Juul van de Heg 
    Daan   Meurs    Sophie van der Lee
    Stijn   Stitselaar   Noor   Schuurman 
    Thom van Veldhuizen    Yara  van  Veldhuizen
                 
D 2 John   Janssen   Hannah   Bakker
    Thijs van de Kieft    Thirza van den End
    Roan   Versteeg   Romy van Geresteijn
            Milou   Janssen
            Sanne vd Pol
            Alma   Kassab
                 
D 3 Nathan   Spelt   Anne-Kris   Roggeveen
    Joël    Veldhuizen   Renee    Zegers
    Jort  vd Brink   Mette   Pit
                 
                 
E 1 Sem   Boon   Femke van den Berkt 
    Stef    Kluiter    Moniek   Kaptein
    Thomas   Meurs   Eva   Vink
                 
E 2 Lars   Burgering   Yndi   Bettink 
    Joas   Lagerweij   Benthe   Hooghiem
    Aron van Wingerden        
                 
E 3 Robin vd Brink   Lianne   Pater
    Timo   Veldhuizen   Maud    Verhoeven
    Remco    Franken         
                 
E 4 Rube   Stitselaar   Lot van Dijk
    Luuk van Veldhuizen   Jonneke van de End
            Mirthe van de End 
                 
E 5 James   Coppen   Sanne   Gorissen
    Joas van Middendorp   Laura    Haklander
                 
                 
F 1 Lars van den Berkt   Isabella de Graaff
    Luke   Roggeveen   Tamar de Rooij
    Huub van Woudenberg        
                 
F 2 Yaran van Beek   Joy van der Boon
    Ruben   Jansen   Mirthe   Borkent 
            Lamar   Kassab
            Yara   Vermeulen

U heeft onvoldoende rechten om een reactie te plaatsen