Teamindeling jeugd afgerond

De afgelopen twee weken hebben de selectietrainingen plaatsgevonden. Op een enkele positie bij de A-jeugd na, zijn alle spelers nu ingedeeld in een team. Die indeling is hier te zien. 
Ook dit jaar waren er weer blij-verraste maar ook teleurgestelde gezichten te zien.
Helaas zijn teleurstellingen niet te voorkomen. Wel gaan we proberen om het leed wat te verzachten door een uitwisselingsprogramma op te stellen.
Dat houdt in dat spelers die dicht tegen het selectieteam aanzitten maar het net niet hebben gehaald, in de gelegenheid worden gesteld om met enige regelmaat mee te trainen met het selectieteam.
Zo kunnen ze beter naar het selectie-niveau doorgroeien en wordt het ook makkelijker om die spelers bij wedstrijden als reserves bij het selectieteam te voegen.

De indeling ziet er nu als volgt uit, met de kanttekening dat er nog 1 A1 dame aan de A2 wordt toegevoegd. Die keuze zal aan het begin van het nieuwe seizoen, vóór de start van de competitie, worden gemaakt.

A1 Trainers:   Marco Brussaard en Janneke de Vries
Heren:    Roan Berkhof, Bart Evers, Edgar Hartkamp, Mark Lam, Bart Laros
Dames:  Rhodé Hartkamp, Diede Kieft, Chrisja vd Kieft, Anouk ter Maten, Anke Schakel, Sandra van Winkoop (nog 1 dame naar A2)
 
A2 Trainers:   Lydia Kas, Janniek vd Burgt en Erwin Veen
Heren:    Bram van de Beek, Arjan Blankensteijn, Rens Davelaar, Youri Lam, Daan Ploeg 
Dames:  1 dame A1, Sanne van Geresteijn, Jantine de Knecht, Naema de Kruijf, Marjet Maters, Rosine Schaap, Karinke Zeldenrust
 
B1 Trainers:   Ard vd Pols en Jasper Twilt
Heren:    Martijn van Beek, Mike van Groningen, Joram Hol, Pieter Kamphorst, Elion Maters
Dames:  Jessika Boersbroek, Nienke vd Hof, Rosalie Laros, Gianne van Wikselaar, Marieke van Wikselaar
 
B2 Trainers:   Manon Veen en Albert vd Kuilen
Heren:   Jesse Dijk, Jeroen Evers, Gerco van Geresteijn, Luuk van Overheem 
Dames:  Manon Bosch, Elske van Dijk, Indy Fransen-Kamps, Sarah Lam, Anne van der Pols
 
B3 Trainer: Henk v Woudenberg en Rachel Evers
Dames:   Erika Blankestijn, Wendy van Donselaar, Naomi Hoogenraad, Lyanne Koning, Thirza Lagerweij, Julia Malestein, Lotte van Veelen, Jette Voorsluijs, Emma van Voorthuizen
C1 Trainers:  Cees Snoei en Jochem Houwman
Heren:    Alwin van Beek, Niels Boersbroek, Aron Bosch, Tim vd Brink,  Gijs Jan Snoei
Dames:  Rianne de Dreu, Romy Gerritsen, Joelle van Harten, Isa ter Rahe, Esther de Vries.
 
C2  Trainers:  Marten Jansen en Richard Punt
Heren:    Niels Dasselaar, David Hoogenraad, Patrick vd Kieft, Dani van Kruistum, Roan Talapessy, Jelle Zeldenrust
Dames:  Dominique van Ede, Vera Franken, Lieke Kieft, Larissa Looyen, Amy Maters, Hanna Smits, Daniek Veldhuizen
 
C3 Trainers:   Vera vd Brink en Liesbeth Bouter 
Heren:  Rick van der Boon, Joey van der Hoef, Evan Kap, Jochem van Overeem, Thomas van Wikselaar
Dames:  Anne-Wil vd Burgt, Sarah Eggink, Romy Fransen-Kamps, Silvie Keurhorst, Julia van Middendorp, Jasmijn van Veldhuizen 
 
D1 Trainers:  Jan Willem v Ede en Bart Evers
Heren:    Eward van Beek, Evan Blotenburg, Niels van Ee, Nathan van Middendorp, Thom van Veldhuizen
Dames:  Renske van Ede, Juul vd Heg, Isa Hooghiem, Sophie vd Lee, Noor Schuurman
 
D2 Trainers:  Jurrian Davelaar, Maureen & Anke Schakel 
Heren:    Rowan Burgers, Dian van Essen, Thijs vd Kieft, Daan Meurs, Joel Veldhuizen, Niels Wernsen
Dames:  Marjolein vd Burght, Iris Evers, Noor van Dijk, Anne-Kris Roggeveen, Yara van Veldhuizen, Renee Zegers
E1 Trainers:  (nog te bepalen)
Heren:   Stef Kluiter, Thomas Meurs, Stijn Stitselaar
Dames:  Ilana van Ginkel, Jesse van Ginkel
 
E2 Trainers:  Chrisja vd Kieft en Pieter Kamphorst
Heren:    John Janssen
Dames:  Hannah Bakker, Thirza vd End, Romy van Geresteijn, Milou Janssen
 
E3 Trainers:  Rosilde van Manen en Bart Laros
Heren:  Joas Lagerweij
Dames:  Femke vd Berkt, Yndi Bettink, Benthe Hooghiem, Eva Vink, Lieke ?
 
E4 Trainers:  Jessika Boersbroek en Lotte van Veelen 
Heren:    Remco Franken
Dames:  Mette Pit, Noa de Kruijf, Maud Verhoeven
 
F1 Trainer:  Marjan vd Berkt
Heren:  Rube Stitselaar, Luuk van Veldhuizen
Dames:  Lot van Dijk, Sanne Gorissen, Yonna van Ginkel
 
F2 Trainer: Linda v Woudenberg 
Heren:    Lars vd Berkt, Joas van Middendorp, Huub van Woudenberg
Dames:  Mirte Borkent, Mirthe vd End, Jonneke vd End, Joy Boon
 

U heeft onvoldoende rechten om een reactie te plaatsen