De jeugd-selectiegroepen en teams 2017-2018

Hieronder staat de indeling van de jeugdteams zoals die op dinsdagavond 23 mei bekend zijn gemaakt.
De selectiegroepen en de nieuwe teams trainen op 30 mei, 1, 6 en 8 juni met de nieuwe trainers.
De F- en E-jeugd trainen van 18.00 tot 19.00 uur
De D-jeugd traint om 19.00 uur op het grasveld
De C- en B-jeugd trainen om 19.00 uur op het kunstgrasveld
De A-jeugd traint om 20.00 uur op het kunstgrasveld
Na de training van 8 juni worden de definitieve teams bekend gemaakt. Op 30 mei is de JTC rond 19.00 uur in de kantine om vragen te beantwoorden.
A1/2 Trainers:   Marco Brussaard en Janneke de Vries
Heren:    Bram van de Beek, Roan Berkhof, Bart Evers, Edgar Hartkamp, Mark Lam, Bart Laros, Maarten Snoei
Dames:  Rhodé Hartkamp, Diede Kieft, Chrisja vd Kieft, Jantine de Knecht, Anouk ter Maten, Anke Schakel, Sandra van Winkoop
 
A2 Trainers:   Lydia Kas, Janniek vd Burgt en Erwin Veen
Heren:    2 heren A1/2, Arjan Blankensteijn, Rens Davelaar, Youri Lam
Dames:  2 dames A1/2, Sanne van Geresteijn, Naema de Kruijf, Marjet Maters, Rosine Schaap, Karinke Zeldenrust
 
B1/2 Trainers:   Ard vd Pols en Jasper Twilt
Heren:    Martijn van Beek, Jesse van Dijk, Gerco van Geresteijn, Mike van Groningen, Joram Hol, Pieter Kamphorst, Elion Maters
Dames:  Manon Bosch, Jessica Boersbroek, Elske van Dijk, Indy Fransen-Kamps, Nienke vd Hof, Sarah Lam, Rosalie Laros, Anne van der Pols, Gianne van Wikselaar, Marieke van Wikselaar
 
B2 Trainers:   Manon Veen en Albert vd Kuilen
Heren:   2 of 3 heren B1/2, Jeroen Evers, Luuk van Overheem
Dames: 5 dames B1/2
 
B3 Trainer: Henk v Woudenberg
Dames:   Erika Blankestijn, Wendy van Donselaar, Naomi Hoogenraad, Lyanne Koning, Thirza Lagerweij, Julia Malestein, Lotte van Veelen, Jette Voorsluijs, Emma van Voorthuizen
C1/2 Trainers:  Cees Snoei en Jochem Houwman (C1) en Richard Punt en Marten Jansen (C2)
Heren:    Alwin van Beek, Niels Boersbroek, Aron Bosch, Tim vd Brink, Niels Dasselaar, Patrick vd Kieft, Dani van Kruistum, Gijs Jan Snoei, Roan Talapessy, Jelle Zeldenrust
Dames:  Rianne de Dreu, Dominique van Ede, Vera Franken, Romy Gerritsen, Joelle van Harten, Lieke Kieft, Larissa Looyen, Amy Maters, Isa ter Rahe, Dagmar Schut, Hanna Smits, Daniek Veldhuizen, Esther de Vries.
 
C3 Trainers:   Vera vd Brink en Liesbeth Bouter
Heren:    Rick van der Boon, Joey van der Hoef, David Hoogenraad, Evan Kap, Jochem van Overeem, Thomas van Wikselaar
Dames:  Natasja Brons, Anne-Wil vd Burgt, Sarah Eggink, Romy Fransen-Kamps, Silvie Keurhorst, Julia van Middendorp, Jasmijn van Veldhuizen
 
D1 Trainers:  Jan Willem v Ede en Bart Evers
Heren:    Eward van Beek, Evan Blotenburg, Niels van Ee, Nathan van Middendorp, Thom van Veldhuizen
Dames:  Renske van Ede, Juul vd Heg, Isa Hooghiem, Sophie vd Lee, Noor Schuurman
 
D2 Trainers:  Jurrian Davelaar, Maureen & Anke Schakel
Heren:    Rowan Burgers, Thijs vd Kieft, Daan Meurs, Niels Wernsen, Joel Veldhuizen
Dames:  Iris Evers, Noor van Dijk, Anne-Kris Roggeveen, Renee Zegers
E1 Trainers:  Daniëlle v Ede en Marscha Grotenhuis
Heren:    Stef Kluiter, Thomas Meurs, Stijn Stitselaar
Dames:  Ilana van Ginkel, Jesse van Ginkel, Jiska Kroon
 
E2 Trainers:  Chrisja vd Kieft en Pieter Kamphorst
Heren:    John Janssen
Dames:  Hannah Bakker, Thirza vd End, Romy van Geresteijn, Milou Janssen
 
E3 Trainers:  Rosilde van Manen en Bart Laros
Heren:   Joas Lagerweij
Daems:  Femke vd Berkt, Yndi Bettink, Benthe Hooghiem, Eva Vink, Yara van Veldhuizen
 
E4 Trainers:  Jessica Boersbroek en Lotte van Veelen
Heren:    Remco Franken
Dames:  Mette Pit, Noa de Kruijf, Maud Verhoeven
 
F1 Trainer:  Marjan vd Berkt
Heren:    Rube Stitselaar, Luuk van Veldhuizen
Dames:  Lot van Dijk, Sanne Gorissen, Yonna van Ginkel
 
F2 Trainer: Linda v Woudenberg
Heren:    Lars vd Berkt, Joas van Middendorp, Huub van Woudenberg
Dames:  Mirthe vd End, Jonneke vd End, Mirthe Borkent, Joy Boon
 

U heeft onvoldoende rechten om een reactie te plaatsen