Teamindeling Jeugd

Op dinsdagavond 24 mei hebben we als JTC de teamindeling voor de jeugd bekend gemaakt.
Voor een aantal spelers is nog nader overleg nodig met de trainers, die op dinsdag 31 mei en donderdag 2 juni de selectie trainingen zullen doen.
Op basis van het advies van de trainers wordt daarna de definitieve indeling gemaakt. Onderstaand zie je de (voorlopige) nieuwe indeling.

 

 

Selectie A1 / A2

 

Trainers: 

Marco Brussaard 

 

Cor Lam

 

 

Heren:

Dames:

Niels Beek, van de Nina Almkerk, van
Dennis Brink, van den Rachel Evers
Mathijs Burgt, van de Marsha Grotenhuis
Bart Evers Willemien Hoogenraad
Edgar Hartkamp Anne Kieft
Mark Lam Diede Kieft
Bart Laros Chrisja Kieft, van de
Rico Mheen, van de Nadia Koning, de 
Rick Ploeg Marjet Maters
Maarten Snoei Maureen Schakel
Teun Vries, de  

 

 

 

Selectie B1 / B2

B1 B2
Trainers:  Joska vd Kieft Henk v Woudenberg
  Benjamin Vos Manon Veen
     

Heren:

Dames:

 
Bram van de Beek  Laura van Dijke   
Roan Berkhof  Sanne Geresteijn, van  
Arjan Blankesteijn  Rhode Hartkamp   
Jeffrey Dasselaar  Jantine de Knegt   
Rens Davelaar  Rosalie Laros   
Mike van Groningen   Anouk te Maten   
Joram Hol  Anke Schakel   
Pieter Kamphorst  Gianne van Wikselaar   
Youri Lam  Sandra Winkoop   
Jan Willem Ouwehand  Karinke Zeldenrust  
Daan Ploeg    
     

 

 

 

Selectie B3 / B4

B3 B4
Trainers:  Albert vd Kuilen Maarten Ike
  Marten Jansen Jordi v Kattenbroek
     

Dames:

Dames:

 
Isis Bakker  Chantal Kriekjes   
Jessica Boersbroek  Naema van der Kruijf   
Manon Bosch  Thirza Lagerweij   
Chantal Brons  Tamarah Minne   
Elske van Dijk  Anne van de Pols   
Daisy van Essen Iris van de Ridder   
Indy Fransen-Kamps (C1/2?) Rosine Schaap   
Naomi Hoogenraad   Nikita van de Top  
Jouke van de Hudding Lotte v. Veelen   
  Marieke v Wikselaar   

Selectie C1 / C2

C1 C2
Trainers:  Cees Snoei Ard vd Pols
  Jochem Houwman Anneloes Snoei
  Kjel v Winkoop  
     

Heren:

Dames:

 
Martijn van Beek  Erika Blankenstijn   
Niels Boersbroek  Anna van Dijke   
Niels Dasselaar  Romy Gerritsen   
Jesse van Dijk  Emma van Ginkel   
Jeroen Evers Joelle van Harten   
Gerco van Gerestijn  Nienke van den Hof   
Joey van der Hoef  Lieke Kieft   
Patrick van de Kieft  Lyanne Koning   
Elion Maters  Dione Lam (D2?)  
Jelle Zeldenrust  Sarah Lam   
+ 1 heer B1/2 selectie  Julia Malesteijn   

 

 

C3

 
Trainers:  Jasper Twilt
  ??

Dames:

 
Mandy Blotenburg   
Natasja Brons   
Wendy van Donselaar   
Larissa Looyen   
Julia van Middendorp   
Jaelle Ploeg   
Hanna Smits   
Jette Voorsluis  
Emma van Voorthuizen   

 

 

 

Selectie D1 / D2

D1 D2
Trainers:  Jan Willem v Ede Vera vd Brink
  Jurian Davelaar Liesbeth Bouter
    Melissa Bakkenes

Heren:

Dames:

 
Alwin van Beek  Rachel van de Beek   
Aron Bosch  Rianne de Dreu   
Tim van de Brink  Dominique van Ede   
Niels van Ee  Sara Eggink   
David Hoogenraad  Vera Franken   
Evan Kap  Sophie v.d. Lee   
Nathan van Middendorp Amy Maters  
Gijs Jan Snoei Isa te Rahe    
Roan Talapessy  Dagmar Schut   
Thomas van Wikselaar   Daniek Veldhuizen   
  Esther de Vries   

D3

 
Trainers:  Bart Laros
  Chrisja vd Kieft
   

Heren:

Dames:

Evan Blotenburg  Anne-Wil van de Burgt 
Dani v Kruistum  Iris Evers 
Rens van der Lee Isa Hooghiem 
Jochem van Overeem Silvie Keurhorst 
Stefan Ridder  Jasmijn van Veldhuizen 
   

E1

 
Trainers:  Daniëlle v. Ede
  Marscha Grotenhuis
   

Heren:

Dames:

Eward van Beek  Renske van Ede 
Stijn Stitselaar  Juul vd Heg 
Thom van Veldhuizen Noor Schuurman

 

 

E2

 
Trainers:  Maureen Schakel
  Anke Schakel
   

Heren:

Dames:

John Janssen  Romy van Geresteijn 
Thijs van de Kieft  Jesse van Ginkel 
Daan Meurs  Ilana van Ginkel 
  Jiska Kroon

 

 

F1

 
Trainers:  Marjan vd Berkt
  Rachel Evers
   

Heren:

Dames:

Joas Lagerwey  Femke van de Berkt 
Rube Stitselaar Lot van Dijk 
  Sanne Gorissen 
  Phileine Slaa   

U heeft onvoldoende rechten om een reactie te plaatsen