Ouders praten mee met de JTC.

De Jeugd Technische Commissie (JTC) van ODIK is verantwoordelijk voor alle korfbalaspecten bij onze jeugdteams. Teamindeling, trainingsprogramma, vervoersschema, trainerstoedeling, jeugdbeleid, al dat soort zaken wordt in de JTC behandeld. Per leeftijdcategorie is er binnen de JTC een coördinator die de belangen van de betreffende teams behartigt. (Zie onder aan dit artikel) De JTC heeft behoorlijk wat kennis en ervaring in huis, maar toch opereert deze club niet op eigen houtje.  

Voor veel onderwerpen overleggen de coördinatoren met de trainers van de jeugdteams.
En op het gebied van het jeugdbeleid liggen er lijntjes met de TC en de PR commissie.
Om beter geïnformeerd te worden over wat er leeft bij de jeugdteams, is er in april 2015 een Ouder Advies Groep (OAG) in het leven geroepen, die de JTC gevraagd en ongevraagd adviseert en informeert over alle voor de jeugd relevante onderwerpen.

Op dit moment telt de OAG vier ouders, van wie de kinderen in een jeugdteam spelen:
Gijs Snoei (D, A) Cornélie Hoogenraad (D, C, A) Marion Hartkamp (C, B) en Harold Zeldenrust (D, C)

Om de paar maanden bespreken de JTC en de OAG gezamenlijk wat er gaande is in onze vereniging, wat er goed en fout gaat, waar aandacht aan zou moeten worden besteed enz. enz.
De OAG kan daarom worden gezien als extra ogen en oren voor de JTC.

Andere ouders kunnen natuurlijk ook de JTC aanspreken of hun opmerkingen of vragen meegeven aan de leden van de OAG.
De enige beperking is dat dit niet anoniem gebeurt, want de JTC behandelt geen anonieme voorstellen, vragen of klachten.

Het zou prettig zijn als de Ouder Advies Groep nog wat verder zou worden versterkt, bij voorbeeld met ouders van de jongste jeugd (Kangoeroes, F en E jeugd). Dus als er nog ouders zijn die ook willen meepraten met de JTC, meld je dan aan bij Rob Stolk, voorzitter van de JTC !
Zijn mailadres is Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Tenslotte nog even een reminder over de coördinatoren.
Voor de F en E teams is dat Caro Muurling (tevens wedstrijdsecretaris),
voor de D teams is dat Marian van de Berkt,
voor de C jeugd is dat Meta van de Kieft,
voor de B jeugd Mathijs Kroes en
voor de A jeugd Maaike Hendriksen.
Op de ODIK website kan je onder Contact -> Contact Jeugdteams nadere informatie hierover vinden.

U heeft onvoldoende rechten om een reactie te plaatsen