Gezocht: Penningmeester!

Beste ODIK-leden,

 

Wij zijn als bestuur op zoek naar een nieuwe penningmeester voor onze mooie korfbalvereniging.

Als penningmeester hoef je niet persé boekhouder of administrateur te zijn, maar is het vooral je verantwoordelijkheid om toezicht te houden op de financiën van onze vereniging. Dat betekent onder meer het vervaardigen van de jaarstukken en de begroting, vaststellen en innen van contributies, verzorgen van de betalingen, betrokkenheid bij de sponsoring van onze vereniging, etc. De administratieve verwerking hiervan wordt door een ander ODIK-lid gedaan. Daarnaast ben je als bestuurslid natuurlijk medeverantwoordelijk voor het leiden en besturen van ODIK.

 

Als dit je aanspreekt en je wilt graag een bijdrage leveren aan het bestuur van onze vereniging, neem dan s.v.p. contact op met Johan Schuurman (aftredend penningmeester) of Rick Borkent (voorzitter).

 

Bestuur ckv ODIK

PS: Stel dat je twijfelt of het penningmeesterschap iets voor jou is of als je vragen hebt, schroom dan vooral niet contact met ons op te nemen !!

U heeft onvoldoende rechten om een reactie te plaatsen